| Luuisaa16 a întrebat:

Am o mica problemuta cu telefonul( s2). Pt cei care folosesc planificatorul/calendarul... Vi s-a intamplat vreodata sa vi se sincronizeze cu facebook'ul( adica sa va apara datele de nastere sau avenimentele in calendar)? Deoarece mie mi s-a intamplat si as vrea sa dezactivez chestia asta dar nu stiu cum...am umblat pe la setari( ale calendarului) dar nu gasesc nimic despre sincronizare cu facebook. Va rog frumos sa ma ajutati. Multumesc anticipat, dau si fundita daca va ajuta cu ceva.

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Intra in setari, la aplicatii, cauti aplicatia calendar si apesi pe ea si ii dai sterge cache/clear cache. Ar trebui sa meargawinking.

2 răspunsuri:
| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Din setari dezactivezi facebook.

| DisturbeDd a răspuns:

Du-te in setari su uitate la conturi, acolo ai sa gasesti facebook si dezactiveaza sincronizarea.
Daca nu merge incearca sa dai logout de pe fb, dupa dai iar login si citeste permisiunile alea care ti le cere ca acolo iti zice de chestia asta