| notefree a întrebat:

Buna am o preblema cu tableta am incercat sa scot un joc 1, 50 giga dar nu aveam memorie downloadul sa oprit la 86 % si cand ma uit la cata memorie am vad ca am 340 mb si aveam peste 1 giga ma poate ajuta cineva sa recuperez memoria am incercat cu clean master si na mers.
p.s nu vreau sa-l resetez.

2 răspunsuri:
| notefree explică:

Ai pute fi mai explicit cu obb si android data.

| Bogdan312 a răspuns:

Sigur problema poate fi rezolvata intra in downloads si vezi cum se numea jocul apoi stergel sau daca nu e acolo incearca in android data sau obb sigur e acolo.