| Pufffy a întrebat:

am o problema! Am cumparat un telefon Allview P5 de la cineva care nu s-a deconectat de pe messenger, Gmail si nici Magazin play nu imi merge uneori :-(.Ce pot face?
FUNDAA

4 răspunsuri:
| andutzu2000 a răspuns:

Faci un backup si apoi un hard reset si este ca nou!

| Lazar_Sorinel_1994 a răspuns:

Incearca sa dai "revenire la setarile din fabrica" dar mai intai salveaza memoria telefonului pe pc. (Nu e obligatoriu )

| Achimut_Aki_1993 a răspuns:

Pai e simplu daca cgiar nu mai vrei nimic de la el poti sa intri la setari-restore&backup - restaurare la setariile din fabrica si atunci e ca nou!

| laura0david a răspuns:

Poti sa setezi pe mod de fabrica si telefonul va fi ca nou happy dar ai grije caci atunci ti se vor sterge toate aplicatiile descarcate! bafta