| brapklawer12 a întrebat:

am o problema, cind filmez cu Samsung galaxy s 2 mi se vede tari o lumina, cind filmez din avion pe ferestruica nu se vede nimic deoarece e o lumina puternica, cum so opresc?

1 răspuns:
| ludlow a răspuns:

In general pentru a filma ok trebuie ca lumina sa vina din spatele tau nu direct in obiectiv, pentru ca orice telefon sufera modificari atunci cand obiectivul este acaparat de lumina, incearca sa readuci telefonul sa setarile din fabrica sau umbla la calitatea videoclipului si vezi daca e modul nocturn activat, daca este dezactiveaza`l. have fun!