| valyas a întrebat:

Am o problema cu logarea in app store.Mi.am facut cont,dar am gresit adresa de email, adica la urma sa scriu "@yahoo.com" am scris "@yahoo.con" Cand vreau sa ma loghez in app store imi spune sa merg la adresa de... @yahoo.con,ca am primit un email si trebuie sa.l activez.Nu mai ca eu nu am primit niciun email, deoarece este scris cu "@yahoo.con" Cum pot sa sterg contul facut?

1 răspuns:
| Sebaseba33 a răspuns:

Nu trebuie sa ștergi nimic! Doar trebuie sa faci un cont google ( iti da accesul la jocuri, cont Youtube, gmail, google drive etc.) e de felul...@gmail.com si va merge