| Ioana_Allexandra_2000 a întrebat:

Am o problema cu Samsung galaxy trend 2lite... de câteva zile alarma ceasului desteptator nu mai merge... setea ora la care vreau sa sune alarma si nu suna. Ce pot face? Trebuie sa îl duc la reparat sau îl pot repara eu?

2 răspunsuri:
| Gabriell1992 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate ai pus sonorul pe minim? Daca nu este asta problema, da-ti un reboot la telefon, s-ar putea sa mearga asa. Daca nu va merge nici asa, descarca-ti de pe Google Play o aplicatie care are ca scop desteptarea nostra zilnica.

| Ioana_Allexandra_2000 explică:

Sunt sigura ca nu am pus sonorul pe minim... Dar cred ca o sa îi dau un reboot. Si da, am descărcat o aplicatie pentru alarma desteptatoare dar nu a mers