| MPL98 a întrebat:

Am o problemă cu telefonul. Am un Samsung Galaxy S4 și de câteva zile se tot "închide" fără să îi fac nimic. Am pus ghilimele pentru că deși ecranul nu se mai aprinde orice aș face atunci când mă sună cineva nu sună ca și când ar fi oprit, nu intră robotul, însă telefonul meu nu reacționează, nu se aprinde, nu sună. Așa că trebuie să îl repornesc. Știți careva care este cauza?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Hei. Dai o resetare generala. In cele mai multe cazuri e de la soft. Daca si dupa resetare mai face e soft-ul. se poate rezolva si cu un update la android daca nu cu reinstalarea lui. Bafta.

3 răspunsuri:
| saftaiiustin a răspuns:

Du-l la reparat sau trimite-l la magazin inapoi sa ti-l schimbe

| Alex1510 a răspuns:

Verisoara mea a avut o problema asemanatoare cu un s4 mini (i s-a inchis telefonul si nu i se mai deschidea). Trebuie sa il duci la reparat. Nu stiu care e problema dar stiu ca daca il vrei inapoi dul la reparat!