| Alexa_Mihai_1998 a întrebat:

Buna am o problema cu telefonul de fiecare data cand il pun la incarcat imi scrie BATERIE DECONECTATA.Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Ori este cablul defect de la incarcator, ori este defectiune hardware a telefonului. Daca este a doua varianta si este in garantie, foloseste-o!

| zitiala a răspuns:

Si mie imi aparea asa ca i-am schimbat incarcatorulwinking

| ColacMarius a răspuns:

Poate cablul de date e defect in unul din capete :/

| giselle76 a răspuns:

Buna! În cazul de fațã este o problemă legată de încãrcãtor, se poate ca mufa încãrcãtorului sa fie "pișcata " dintr-o anumită secțiune. Mi s-a întãmplat și mie. Totuși dacă vrei sa verifici, poți conecta încãrcãtorul la alt telefon să vezi daca încarcarcã. O zi buna! happy