| SekeyAdryan a întrebat:

Buna am o problema cu telefonul Samsung galaxy ace gt s5830 am instalat in androidpt telefon ca nu mergea si acm nu pot sa intru sa restaurz telefonul sau sa instalez alt android am dat volum up cu power u home cu toate modalitatile n pot sa intru sa resetez telefonul imi apare alceva si cand il pornesc imi apare Samsung si ramane asa Va rog ajutatima dau funda Va multumesc

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Daca nu ii poti da hardreset, cel mai bine e sa te duci la service cu el.