| Alexandra_Florea_1996 a întrebat:

Am o problema cu un telefon. Mi-am uitat parola si acum nu mai pot intra in el. Cum fac sa scot parola? E un model mai vechi de Samsung, dar am mare nevoie de niste poze din el. Please, dau funda.

Răspuns Câştigător
| mariusmac85 a răspuns:

Hristos A Inviat! Buna seara ce model de telefon ai? are suport usb? daca nu are poate merge prin unele coduri secrete pentru sansung
http://www.nrgia.ro/coduri-samsung-secrete-sau-utile-pentru-telefoane/ daca nu du-l direct la service
Sper ca am putut sa te ajut
O noapte binecuvantata sa ai!
Marius

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să "scoţi" parola decât dacă faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ) sau "hard reset" - dacă se poate face (... )!

Iar în acest caz, se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică - inclusiv acele poze sad

Toate cele bune.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Am si eu problema asta, cu un Nokia mai vechi sad si am tot citit, am tot cautat... Nu prea ai ce sa faci, decat sa-l duci la un service pentru telefoane. Poate vor sti ei sa rezolve problema

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Cred ca in acest caz doar service-ul te mai poate ajuta

| Zarazza a răspuns:

Spune-mi te rog si modelul!