| antimoniu a întrebat:

Buna am o problema cu un telefon utok d45 are niste aplicatii care nu se pot sterge sunt niste virusi bine infiltrati in soft cum fac sa scap de ei am dezactivat aplicatiile l-am resetat si sau activat singure ca si cum ar fi instalate cu soft-ul

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Instaleaza antivirusul AVG.
E gratuit si anihileaza inclusiv virusii tip rootkit.

| MadHOuse a răspuns:

Du-l la un service pentru resoftare.

| ALEXXXL19 a răspuns:

Salut acele aplicati sunt bagate in sistem si poti doar prin root sa scapi de ele dar iti zic ceva din propia experienta ca daca ii dai root la acel telefon mai bine l-ai arunca de acum nu e ceva de el e bun arata bine dar e foarte prost la legaturile dintre Android si componetele lji si ai grije nu se gasesc piese pentru el, doar cu root poti dar iti anulezi garantia

| Najvsv a răspuns:

Du-l la un service sau descarca dr. web mie mi-a mers dr.web