| Gabor_Natalia_2000 a întrebat:

am o problema la telefonul meu mobil. E un telefon Samsung Galaxy Ace 4. Mi a dispărut meniul, m ai am câteva aplicații dar când vreau sa intru pe ele spune ca nu este disponibila sau ca nu este instalata, de exemplu galeria nu îmi mai apere in meniu nu mai pot vedea nicio poza. Cum sa fac sa îmi apară meniul si sa pot sa intru pe aplicații?

1 răspuns:
| Vl4dootz a răspuns:

Din ce spui tu mie mi se pare ca ai luat un virus.
Incearca sa descarci un antivirus dn google play store si sa-l dezinfectezi.
In cazul in care nu functioneaza cu antivirusul, trebuie sa dai resetare la telefon. (inainte de resetare e bine sa faci back-up pe pc la poze, muzica, etc. in caz de ti se sterge si cardul)
Bafta!