| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta UTOK 700Q cu un procesor Quad Core...Mi-am descarcat niste joculete ( Angry Birds, Pou, Temple Run etc.). Si nu stiu cum sa mi le transfer in cardul SD care mi l-am luat( nu l-am primit la tableta ca nu se primeste la niciuna)... Intru la >>SetariStocare si cand vreau sa mi le transfer nu se duc acolo; raman tot in memoria interna!
P.S. Dau funda! Multumesc si as vrea sa imi raspundeti cat mai repede!

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Am si eu tableta asta, nu se pot trece aplicatiile pe un card extern, doar in memoria tabletei din pacate.