| anonim_4396 a întrebat:

Am primit acum ceva timp o cartela Vodafone gratis. Si cand am bagat-o intr-un telefon si am incercat sa o folosesc, imediat am primit un mesaj in care zicea ca s-a emis o anume factura in valoare de x lei. Imi dadea cod client si site-ul pe pot intra pentru factura online si petru plata online. Cum este posibil asa ceva, cand este decat o cartela si nu un abonament? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Nu poate fi vorba de un abonament propriu-zis, intrucat procedura pentru incheierea unui astfel de contract nu e atat de simplista. Precum spuneai, e vorba de publicitate, de incarcare online a cartelei sau activare optiuni.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa mentionez faptul ca era sigilata, am primit-o la scoala. Venise un tip si a dat cate un la fiecare, cu scop de publicitate.

| Legend123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este pentru ca ai facut plata ci daca vrei sa iti incarci cartela si sa platesti online pentru a avea minunte net..etc laughing nu te speria big grin