| UnAnonim99 a întrebat:

Am Samsung Galaxy SIII, si am ceva probleme cu semnalul! La oras am semnal full, iar la tara nu am! Ce are telefonul? Multumesc

5 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

La tara nu prea prinzi semnal telefonul tau nu are nimic. cred ca reteaua e de vina.

| TheCosmin02 a răspuns:

Nu mai spuneti prosti nu e de la telefon asa e cu toate telefoanele la tara eu am note4 si la fel patesc nai ce sa ii faci la servis

| eXTREMS a răspuns:

Pai deodata ce la oras ai si la tara nu e clar ca acolo la tara nu e semnal. nu e de vina telefonul, parerea mea. poate nu are acoperire reteaua acolo la tara

| eXTREMS a răspuns:

Inseamna ca e de la telefon, du-te la un service

| UnAnonim99 explică:

Am mai avut S3, si am avut semnal full, dar la s3 asta nu am!