| Elenika a întrebat:

Am 2 telefoane Samsung, unul S3 si unul S5. S3-ul este cel vechi, si am o groaza de aplicatii importante instalate (cu conturi memorate s.a), si as vrea sa stiu daca exista posibilitatea sa fac cumva ca totul sa treaca pe S5. Adica daca este vreun cont pe Samsung, sau mai stiu eu ce, ca sa imi fie memorate toate aplicatiile si cand ma loghez de pe S5 sa nu mai stau sa le instalez eu pe fiecare in parte. Mersi!

2 răspunsuri:
| alexcris007 a răspuns:

Nu nu poti sa le treci automat...Trebuie sa le faci manual.

| LaLooxD a răspuns:

Buna! Aplicatiile nu pot fi memorate, deoarece acestea sunt instalate in telefon, nu in contul tau.Iar contactele pot fi salvate in contul tau de google, pe care ti l-ai creat probabil cand ti-ai luat telefonul.