| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o problema cu iphon-ul meu.Mi-am instalat windows 2007 si logic mi s-au sters pozele din calculator acum cand vreau sa bag telefonul sa descarc pozele nu imi mai apare nimic(inainte imi aparea sa descarc pozele acum nu) dc?
Funda :*

1 răspuns:
| WPP a răspuns:

In prima faza trebuie/a sa instalezi iTunes si sa dai import la tot ce aveai in telefon desi, cand conectezi un iphone la pc iti apare ca drive folderul cu poze si le poti lua de acolo daca deja il ai instalat.