| Ioaną_Stefania_1999 a întrebat:

Am si eu o problema, din nou! laughing sper ca ma puteti ajuta. Am wireless si ieri am mutat laptopul in alta camera. Am bagat firele alea de la modemurile pe care le am si chestia este ca nu imi merge wireless-ul pe telefoane. M-am uitat cu atentie cum erau firele bagate si asa le-am bagat si eu, de fapt, asa cred laughing nu stiu ce poate sa aiba! Pe telefon apare semnalul ala, dar nu merge, adica nu este albastru, este alb! laughing acolo scrie ca se obtine adresa si puterea semnalului, etc. si scrie " conectat " dar nu merge deloc. Si pe modem beculetele alea sunt aprinse. Nu inteleg ce naiba sa aiba! straight face Stie cineva despre ce este vorba? Ce ar putea aveacrying off, stie cineva? am mare nevoie!

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Da-i un reset la modem-are un buton mic. Poate e prea departe sau are obstacole in fata-mobila...