| elenaaaa123 a întrebat:

Am si eu un Samsung s3 si i s-a intamplat o mica problema. Cand incerc sa aprind telefonul el se aprinde se aude si sunetul dar ecranul nu imi porneste, ramane negru. daca dau pe el se aude ca as apasa pe taste, dar nu mi se vede imaginea deloc. ce as putea sa fac? si din ce cauza este?

Răspuns Câştigător
| BlacK_8915 a răspuns:

S-a ars displayul sau l-ai scapat pe jos si s-a spart trebuie inlocuit!
Uita-te cu atentie sa nu fii oprit tu luminozitatea la ecran!

Multa bafta, PACE!

1 răspuns:
| persseuss a răspuns:

Display ul este defect sau total stricat.
poate are doar o mica piesa defecta sau e tot.