| Baiatulcubarbamare a întrebat:

am si eu un telefon cu taste si atunci cand formez un numar din memorie imi apare numele altuia, tot din memorie si se incurca intre ele. Aceasi situatie se repeta si cand sunt sunat. Ma puteti ajuta? Funda! happy

2 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

In functie de ce telefon ai, ii poti da o resetare din fabrica folosind setarile telefonului sau daca dispui de un calculator cu internet, poti folosi Ovi Suite la Nokia etc.
Sau ar mai fi un casz in care tu ai scapat telefonul in apa si nu l-ai uscat la timp. Daca doresti sa il repari, poti sa il desfaci si sa il lasi pe un calorifer 30 - 60 minute iar apoi sa il repornesti.

| anonim66231 a răspuns:

Cum se face ca toata lumea are problema asta la telf cu butoane?