| elenutzaalina a întrebat:

Buna am si eu un telefon galaxy next turbo si am iutat parola si l-am blocat iar acum imi cere contul google, l-am introdus dar nu merge. ce pot sa ii fac?
daca stie cineva contacrati-ma pe adresa de email alinutzadragutza78@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Apasa pe butonul de reset din spate, nu stiu daca modelul tau are, dar asa ar trebui.

| Garielu a răspuns:

TE sfatuiesc sa te duci la Garena sau Materna (nu gsm) Unde iti vor scoate un pret mic si til vor decoda.