| galaxys5gik a întrebat:

Buna,am un galaxy s5 chinezaraie,mi-am luat la el o husa tip S-VIEW dar fara acel cip,am instalato cu un cod si mergea foarte bine pana am dato jos si am pus doar carcasa telefonului normala, si ce sa vad, dupa 20 de minute telefonul incepuse sa se blocheze si sa se deblocheze singur,ca si cum as avea pusa husa pe el,,am pus husa inapoi pe tel si tot asa imi face se blocheaza si se deblocheaza singur,, daca este cineva cu aceasta problema va rog sa imi spuneti si mie va rog mult, multumesc

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Asa fac replicile.bani putini dai, putin tine.

| galaxys5gik explică (pentru express11):

Da asa e,,, ehh asta e viata data viitoare o sa iau ceva mai bun,,,

| express11 a răspuns (pentru galaxys5gik):

Mai bine ceva original si mai slab la pret.cu stima.