| Mociran_Alin_1996 a întrebat:

Am un iPhone 4s si mi se Descarcă Facebook-ul și Messengerul in limba germana, cum pot sa-l pun in engleză?

1 răspuns:
| LauR57 a răspuns:

Nu cred ca se poate face ceva, decat daca tu ai telefonul setat in limba romana. Daca il ai setat in romana, nu are cum sa ti-l descarce in germana. Ori e replica. Test de replica : Conecteaza-l la un PC cu cablu de date la iTunes, daca nu il recunoaste e clar replica. Daca il recunoaste nu este replica, toate bune. Nu stiu sa te pot ajuta, te duci la GSM.
Bafta!