| AllOfYouXD a întrebat:

Am un Lenovo s60 de o luna si ceva si se blocheaza tot la doua saptamani se blocheaza la un momentdat cand e inchis, nu de tot.
Si l-am restartat dar degeaba, nu-l tine si nu stiu ce sa mai fac. Nu-l pot restarta de afara cumva?
Nu vreau sa il duc deocamdata la reparat. Si l-am si tinut pe muzica pana se descarca si dupa merge. Dar deja e enervant sa tot faci asta.
Idei?
Fundita XD :3

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Saluta.Incearca sa faci un update de soft pe wifi daca se poate, daca nu, te duci la garantie, singur nu o sa se repare.
Sau intra pe www.servicetelefoane.ro daca esti din Bucuresti si fa o programare.Stima.