| Lavinia_Ionela_1996 a întrebat:

Am un Orange hiro și am o mică problemă. Am instalat toate tastaturile posibile cu emoticoane și persoana căreia i le trimit nu le primește.Ce aș putea face?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Asigura-te ca si prietenul tau utilizeaza aceeasi aplicatie instalata pe telefon. Iti recomand utilizarea aplicatiei Hangouts; functioneaza asemenea aplicatiei native a telefonului pentru SMS-uri. Aceasta contine si emoticoane.

Cu prietenie,
Orange Helper

Răspuns utilizator avertizat
| Pana_Nicu_Alexandru_1989 a răspuns:

Salut s-ar putea ca sa trebuiasca ca si persoana care trebuie sa le primeasca sa le instaleze si ea sau el sau el are vreun virus.