| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am un Overmax Vertis Etso si nu stiu de unde se sterg persoanele din Agenda..nu are buton de stergere,este ceva ascuns, sau? care mai are telefon de genul si stie cum se face? dau funda.

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Intrii in agenda si tii apasat pe nume.

| Blacky6 a răspuns (pentru j1NNNx):

Mda..am incercat si aia,ca doar am mai avut telefoane touchscreen dar nu era asa, mi-a aratat un prieten cum. oricum, multam de raspuns, meriti funda pentru ca ai fost si prima, probabil si singura care ai raspuns laughing