| BlackCat01 a întrebat:

Am un s6 edge si imi tot da eroare la camera foto..pana acum dupa cateva reporniri mergea din nou, acum de 2 zile nu imi mai merge. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Ce eroarea daca poti spune ce scrie iti pot da si un raspuns

| BlackCat01 explică (pentru itsoft):

"Aplicatia camera foto nu raspunde. Doriti sa o inchideti?" sau "Eroare la aparatul foto" sau pur si simplu se deschide si ecranul e negru..nu pot face poza, nu pot intra in setarile camerei nu nimic

| Stelian_Stefan_Nicola_1988 a răspuns:

Fiind S6 Edge banuiesc ca inca ai garantie la el. Asa ca da o fuga la aia de la care l-ai luat, sa il faca.

| BlackCat01 explică (pentru Stelian_Stefan_Nicola_1988):

Singura problema e ca nu e luat din țară. Nu cred ca merita efortul sa ma intorc cu el acolo daca as putea rezolva aici ceva.

| itsoft a răspuns (pentru BlackCat01):

Este problema de soft du-te la un service cu el

| Stelian_Stefan_Nicola_1988 a răspuns (pentru BlackCat01):

Intai incearca un hardware reset, se face din combinatia : volum sus + buton Home + power. Atentie, in meniul ala sa dai si whipe data si delete cache. Dupa ar trebui sa isi revina. Daca nu, incearca o resoftare.