| Adrian_Adi_1995_yPVt a întrebat:

am un Samsung galaxy j5 si nu imi merge sunetul la primirea mesaje lor ce as putea sa ii fac sunetul este la maxim nu este de la volum am ceva de activat la telefon?

Răspuns Câştigător
| DemBow a răspuns:

Intra in setari->Sunete si notificari->da la maxim toate sunetele de acolo.

7 răspunsuri:
| DemBow a răspuns:

J5 am si eu. Deblochezi ecranul, apesi pe o tasta de volum, dai pe setari(acolo in dreapta), si dai volum maxim acolo la notificari

| Adrian_Adi_1995_yPVt explică (pentru DemBow):

Nu este asta sad

| DemBow a răspuns (pentru Adrian_Adi_1995_yPVt):

Intra in setari->Sunete si notificari->da la maxim toate sunetele de acolo.

| Meola a răspuns:

Salut.dezinstaleaza Master Security si pune altceva.
Cu stima

| Maichlics_Boglárka_1988 a răspuns:

Buna ziua ati gasit ce o avut telul, ca am aceeasi problema?! Multumesc!

| Adrian_Adi_1995_yPVt explică (pentru Maichlics_Boglárka_1988):

Eu am resetat telefonul si merge bine acum

| Ștefan_Bogdan_1996_AwAu a răspuns:

Poate ca nu mai acelasi telefon dar, se intra la setari/notificari/toate aplicatiile(bifati)/ cautati mesaje acolo