| AnnaBebitza a întrebat:

am un Samsung Galaxy S Duos, si nu se mai incarca, nu pot sa il deschid...cred ca problema e de la mufa unde bagi incarcatorul, ceva nu face contact acolo....as putea sa gasesc un incarcator universal, la care sa se potriveasca si bateria lui? Sa scot bateria din tel si sa o bag in incarcatorul ala

1 răspuns:
| GheraseBogdan a răspuns:

Bună Ana exista pe piata incarcatoare univerasale costa 10-15 lei ii spui sa iti dea incarcator din ala care se regleaza mufele ai vazut depinde cat de mare e bateria si cum are de departate sursele alea 3 din cap te duci cel mai bine cu telefonul iti scoti bateria o incerci la incarcator sa vezi daca functioneaza si gata ITI UREZ BAFTA DACA TE-AM AJUTAT CU RASPUNSUL MEU IMI POTI OFERI FUNDA DACA NU ASTA Ehappy