| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 mini si nu imi mai merge incarcatorul. Daca vreau sa se incarce,trebuie sa pun ceva sub acea mufa,sau chiar mai rau trebuie sa tin eu mufa si sa il imping intelefon, daca nu mufa iese singura. Ce sa fac? trebuie a iau alt iincarcator? L-am schimbat de trei ori deja! >.

Răspuns Câştigător
| Sososofluffffy a răspuns:

Da. Cel mai bine ar fi sa iti iei un incarcator nou mai bine decat sa te chinui mereu cand il bagi la incarcat. Insa daca nu vrei sa dai multi bani iti poti cauta la maana a doua pe net

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate fi defect încărcătorul ( la mufă ) sau mufa/slotul de la telefon.
Ar fi indicat să mergi la un Service pentru a verifica ce anume este defect, apoi ştii ce trebuie cumpărat/schimbat happy

Toate cele bune.