| Cristi151 a întrebat:

Buna,
Am un Samsung galaxy s5 si acum 2 zile am pus telefonul la incarcat sub perna. Dimineata "ardea", adica s-a supraincalzit. Dupa aia a functionat bine. Insa acum cand primesc mesaje sau notificari nu mai scoate acel sunet (Whisle e la mine). Sonorul este dat la maxim. Ce pot face?
Funda!

3 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Daca atat te-a dus mintea sa pui telefonul la incarcat sub perna... el nu sa mai ventilat si sa supraincalzit, era normal.
Du-te cu el la un service

| Cristi151 explică (pentru SouLIce):

Esti prost? Daca nu-l folosesc, ce venitlare ii trebuie?

| Klaudiu214 a răspuns:

Incearca sa adaugi o melodie la mesaje, sau daca nu chiar si o resetare.