| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

am un Samsung S3 mini si, pe ecranul de pornire, acolo unde apare chenarul cu ceasul si starea vremii, se intampla ceva ciudat. respectiv, de aseara, sub numele localitatii si temperatura, acolo unde, in mod normal ar trebui sa scrie "senin" sau "partial innorat" sau in fine, ceva care sa defineasca starea vremii, acum scrie "stergere" (?!)
Chiar dedesubt este semnul acela cu cele 2 sageti in forma de cerc (reactualizare) am apasat pe el sperand ca isi va reveni...nimic.
Am pus telefonul sa revina la setarile din fabrica...nimic.
Nu inteleg ce se intampla... poate ma puteti ajuta.
Mersi!

4 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Poti sa faci un screenshot si sa postezi aici cu un link?

| ariadna177 a răspuns (pentru kteichd):

Buna,
ca noroc (daca pot spune asa) intre timp am mai incercat o data cu 'revenire la setarile din fabrica' si de data aceasta a functionat si accuweather-ul meu si-a revenit. Era ciudat in sensul in care doar la localitatea curenta avea aceasta problema, orice alt oras as fi selectat widget-ul functiona, respectiv scria starea vremii.
In fine, sper sa fie ok de acum, sa u mai fie nevoie sa revin cu intrebarea.
Multu oricum.

| ariadna177 a răspuns (pentru kteichd):

Buna,
ca noroc, daca pot spune asa, intre timp, am mai selectat o data 'revenire la setarile din fabrica' si de data aceasta accuweather-ul meu si-a revenit. Era ciudat faptul (observat dupa postarea intrebarii) ca doar la localitatea curenta avea aceasta problema, orice alt oras as fi selectat, widget-ul functiona normal, respectiv scria starea vremii si nu 'stergere'.
In fine, sper sa fie ok de acum si sa nu mai trebuiasca sa revin cu intrebarea.
Multu oricum.

| kteichd a răspuns (pentru ariadna177):

Ma bucur ca ai rezolvat