| Eddyy a întrebat:

Buna am un telefon borange hiro de la Orange evident dar are niste probleme cand ma joc orice de multe ori zici ca as apasa pe partea de sus a cranuuintot ce est acolo se activeaza chiar si setarile telefonului cand imaginea de fundal ce sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul, impreuna cu factura si certificatul de garantie, intr-un magazin Orange Shop pentru verificari, eventual pentru trimiterea acestuia in Service.

Cu prietenie,
Orange Helper.