| darkboy992 a întrebat:

Am Un telefon e-boda x 450 si dintr-o data mi s-a inchis.l-am lasat 6% baterie dar cand.sa il deschid nu se mai deschidea.l-am tinut si o zi la incarcat dar nu imi apare nimic pe display.ce poate sa aiba

3 răspunsuri:
| Mary012 a răspuns:

Scoatei bacteria pune-o inapoi daca nu merge scoatei bacteria de tot si tinel doar cu firul la incarcat daca poneste inseamna ca nu e de la telefon daca nu porneste nu inseamna ca e de fect ci ca telefonul tau nu pote sa porneasca fara baterie.In orice caz e de la baterie. Poatte nu ai pus-o bine.

| darkboy992 explică (pentru Mary012):

Am incercat dar nu merge

| darkboy992 explică (pentru darkboy992):

Mi-a spus cineva ca e posibil sa am un scurt pe palca de baza.ca bateria o incarca da el nu se deschide