| Claudes a întrebat:

Am un telefon Sony Xperia U, stiti ca are acele led-uri in partea de jos. Am o problema cu acestea. Normal ar trebui sa se aprinda toate 3 in aceeasi culoare, doar ca 2 se aprind intr-o culoare iar al 3-lea in alta culoare. Ce as putea face? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Intra si tu si vezi ca-i de la setari ca u o lua el razna asa de capul lui!

| Claudes explică (pentru Jipa95):

Nu stiu ce s-a intamplat, am dat si ''revenire la setarile din fabrica'', dar tot asa este. Pana acum nu a facut asa, nu stiu ce are.

| Jipa95 a răspuns (pentru Claudes):

Ciudat. Asta poate fi o eroare de soft daca problema persista, incearca sa-l resoftezi.
O alta metoda ar fi sa-i scoti bateria. Scoate-o si lasa telefonul fara baterie cam 2 ore asa dupa care baga bateria si porneste-l.

| Claudes explică (pentru Jipa95):

Am sa incerc, ca sa intelegi mai bine problema pun si o poza ( http://minus.com/i/Qj79rHDa7r30 ). Normal, toate cele 3 led-uri ar trebui sa fie galbene. Dar, cel din mijloc e rosu. Multumesc pentru raspuns.