| GoodDay99 a întrebat:

Am vrut sa imi trag muzica pe telefon windows phone 8 utilizand o aplicatie si a mers la inceput am tras cateva melodii dar dupa nu mai mergea imi dadea eroare asa ca am incercat cu mai multe aplicatii si nu mi-a mai mers nici una imi dadea la toate eroare. Voua vi s-a intamplat? Aveti idee ce as putea face

2 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat asta. Au mai fost aplicatii care nu mergeau dar le dezinstalam si instalam altele si pana la urma gaseam una buna. Poate nu s-au dezinstalat complet aplicatile si acum fac probleme sau o fi de la telefon.

| GreenVegas a răspuns:

Incearca cu Windows Phone App For Desktop.