| Uza a întrebat:

Buna!
Anu trecut mi-am cumparat de la un service GSM un telefon cu touch( LG GT500). La inceput a mers, nu am avut nici-o problema timp de 8 luni, dupa care a inceput sa mearga foarte greu touch-ul pana s-a blocat de tot, l-am reparat si a mai mers inca vreo 8 luni,dupa care mi s-a blocat din nou,l-am reparat,si in seara asta mi s-a inchis si cand l-am aprins din nou nu mai mergea din nou touch-ul sadsadsad e reparat de curant, cred ca are vreo 2 luni. Nu l-am scapat de jos,am avut foarte mare grija de el. De ce credeti ca s-a blocat? Nu as vrea sa il mai repar pentru ca e in zadar, iar se v-a strica. Unde l-as putea vinde? macar sa scot o suma moderata...
Astept orice sfat!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Maioru a răspuns:

Probabil ai dat mai putin pe el dar stii cum se spunebig grine atatia bani, atata peste.De ce crezi ca l-au vandut? Ar trebui sa ai garantie la el.Te duci la firma sa il schimbe sau sa-l repare

| dyya888 a răspuns:

Am avut 2 Lg-uri si amandoua au avut acceasi problema: Touch-ul. Incearca sa nu mai cumperi Lg.