| Alecsander98 a întrebat:

As avea nevoie de ajutor. Va rog sa imi spuneti care ar fi cel mai bun telefon dual sim activ, dintre Allview Imperia i, Allwiev V1 VIPER I si Allviwe P6 Life. Multumesc pentru ajutor!

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Allwiev V1 Viper i dacă preferi SO Android ( sau Allwiev Impera i dacă preferi SO Windows Phone ), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmland.ro/compara/5095,4979,4980

http://www.allview.ro/......cificatii/

Toate cele bune.

| Alecsander98 explică (pentru bursuc001):

V1 Viper i are specificatii bune. multumesc pentru ajutor

| bursuc001 a răspuns (pentru Alecsander98):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.

| viotedy a răspuns:

Dintre ele viper.Dar toate au bateria cam mica.P7 seon-daca tot vrei de la Allview-are bateria mai buna, ecran mai mare si android mai bun.Camerele le au la fel, toate.

| Alecsander98 explică (pentru viotedy):

Da, m-am uitata si la P7 doar ca e cam scump, am incercat sa gasesc pana in 700 lei. Deci, V1 Viper i spui ca este mai bun decat celalalte?

| viotedy a răspuns (pentru Alecsander98):

Da,viper.

| ionutunited a răspuns:

Imperia

| Hirtopeanu_Ady_1999 a răspuns:

Are un prieten Allwiev V1 Viper si ii merge super bine dupa parerea mea este un telefon ff bun si merita achizitionat. Sper ca te-am ajutat de raspuns big grin.

| Alecsander98 explică (pentru Hirtopeanu_Ady_1999):

Vreo parere de camera foto principala/secundara?
are lag la jocuri/aplicatii?