| Ofiintă a întrebat:

Bună, as avea si eu o curiozitate. Se pot inregistra apelurile video pe whats up?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

O functie integrata nu are, deci iti trebuie o aplicatie de pe PlayStore SAU daca ai au telefon gen Xiaomi sau Samsung gasesti un screenrecorder incorporat in ROM deci nu mai trebuie sa instalezi nmk.SUNT PREINSTALATE PROGRAME FACUTE DE COMPANIA RESPECTIVA. Funda?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Wapp n-are functia asta integrata dar poate inregistra cu alt telefon etc.

| NLS a răspuns:

Daca nu ai cumva vreun Huawei din gama premium (P 10, P 10 Plus, sau urmatoarele.) sau S9, S9+,
ai nevoie de DU Recorder, sau AZ Screen Recorder

Deasemenea, la telefoanele Samsung la care gasesti Performance Mode (Game Mode), prin activarea acesteia, o sa iti para o optiune de a inregistra ecranul. Dar nu stiu daca se poate folosi pentru altceva in afara de jocuri.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da cu un alt telefon sau un program de inregistrat ce se intampla pe ecranul telefonului.

| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Nu fara o aplicatie descarcata pentru acest lucru

| Eduard30 a răspuns:

Da, se pot inregistra dar o sa-ti trebuiasca un program de filmat... sper ca te-am ajutat