| ThePerfectMan28 a întrebat:

as dori sa cumpar un Samsung galaxy ace (1), si mie imi place mult angry birds. Acum s-a facut un uptade l-a toate angry birds si daca se va face si luna viitoare (August, 2014) le voi mai putea descarca? Sau as putea sa faca un uptade la softul telefonului ca sa am un android mai mare ca e doar versiunea2.3.6

Am uitat sa mentionez ca uptadeul facut l-a toate angry birds e de 2.3 exact ca si la telefon.

Răspuns Câştigător
| sheamussheamus a răspuns:

O sa il poti juca. Rar ii schimba versiunea de android a jocului.Decat cand ii face niste update-uri mai serioase atunci se poate schimba.
Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| ThePerfectMan28 explică (pentru sheamussheamus):

Multumesc, chiar m-a ajutat!

1 răspuns: