| LuLu_6993 a întrebat:

As dori sa îmi iau o cartela de la cosmote cu număr nou pe ea și nu știu cum sa procedez, eu nemaifiind niciodată abonata sau clienta la ei. Cum fac, ma duc la o sediu cosmote și cer o cartela? Dacă e asa, am nevoie de ceva act sau trebuie sa am peste 18 ani? Mulțumesc și scuzați categoria dar asta e cea mai populata.

Răspuns Câştigător
| extremeA07 a răspuns:

Da, te duci acolo si zici ca doresti o cartela cu numar. O sa iti zica cat costa si cam atat, nu iti trebuie acte sau alte cele decat daca faci abonament (nu cred ca e cazul).