| Alvin_8845 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez o folie de carbon pentru telefonul meu. Aceasta folie de carbon protejeaza ecranul telefonului ca una normala?

6 răspunsuri:
| SelenM26 a răspuns:

Srry,mi.am dat seama.Da, dar nu iti recomand la mana a doua.

| SelenM26 a răspuns:

Si eu am vrut sa imi iAu folie de tipul asta, pentru ca eu am 5s gold si am vrut sa achitionez una negra pentru a schimba culoarea lui, dar pana la urma mi.am dat seama ca mai bine as cumpara folie de sticla, pentru a proteja ecranul la cadere.
E mult la bine sa iei din sticla

| SelenM26 a răspuns:

Neagra*