| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa sa stiu daca merita sa cumpar un telefon, mai exact un Iphone 6 made in Korea.Am gasit unul pe site-ul 999, dar pretul pare prea mic. Iata site-ul: https://999.md/22141227
Doar as vrea sa aflu daca este original sau o imitatie a telefonului happy

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

E imitatie in toata regula. Doar uita-te pe link-ul de youtube. Antutu benchmark nu exista pe ios, iar in aplicatie spune clar, are android 4.2.2. FAKEE

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu-ti recomand sa cumperi de pe astfel de site-uri, nu-mi inspira incredere chiar daca pretul este mult mai mic! Sa nu dai banii degeaba, parerea mea si cred ca cea mai buna e sa nu cumperi de pe asa ceva.

| ubox7007 a răspuns:

E imitatie Iphonurile folosesc numai IOS, asta are android, ai noroc ca stiu o leaca de rusa laughing "операционная система Android" deci clar nu e original, e copie.

| TheOneIsTheBestInThisWorld a răspuns:

Nu este original deoarece cum zicea si ceilalti colegi, scrie clar ca are android. Si cu totii stim caci un Iphone nu foloseste android-ul, ci foloseste IOS. Daca vrei un Iphone original, mai strange cativa bani, si ia-ti unul dintr-un magazin normal. Sau poti pur si simplu sa-ti iei un iphone dupa bugetul tau.