| comedy a întrebat:

as vrea sa stiu daca merita sa cumpar un Allview a5 quad? Are procesorul de 1.3 quad core, dar ramul este de doar 512 mb,? Se va descurca in aplicatii obisnuite? Ex : facebook, muzica, browser si cateva jocuri mai simple,?

Răspuns Câştigător
| DemBow a răspuns:

Am si eu Allview a5 quad si e foarte bun. chiar daca are doar 512mb ram iti merg pe el multe jocuri(ex: Temple Run, Subway Surfers etc) fara niciun pic de lag. de facebook, muzica si navigat pe net nu trebuie sa mai zic. isi face foarte bine treaba

| comedy explică (pentru DemBow):

Mersi mult! ( vezi Gizaz ca sunt si oameni de treaba nu ca tine! )

9 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Iti va merge.Important sa nu ai pretentii de gaming sau chestii din astea.

| Gizăz a răspuns:

Nu ştiu câţi ani ai, dar după poză sigur nu ai prins calculatoare cu 128 mb sau 256 ram. laughing "Pe vremuri" mergeau jocuri adulate pe doar atât. O să-ţi meargă un rahat de Facebook, stali liniştit. Mai ales că All View-urile sunt optimizate bine de obicei.

| comedy explică (pentru Gizăz):

Sa nu te intereseze cati ani am, sau ce am facut eu pana acuma, stai linistit ca mai multe decat tine! Eu vreau raspuns, nu comentari ***!

| Dzeko7 a răspuns:

Nu o sa ai nicio problema.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Da se va descurca fara nici o problema

| 4BubaNeagra a răspuns:

Ca performanta este destul de bun, insa la Allview bateria lasa de dorit, si cum asta are un procesor mai puternic o sa-ti consume bateria repede. (parerea mea)

| specialistu4all a răspuns:

Cam la aceeasi bani este si telefonul http://bit.ly/1qT5XQi :3 care are 1gb de ram.
eu iti recomand sa il achizitionezi pe acestac :3

| PrinceOf a răspuns:

Da