| codrincodrin a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot elemina sunetul emis de telefon (Orange Nivo) la efectuarea unei fotografii. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Sunetul nu poate fi oprit in momentul efectuarii unei fotografi pe telefonul Orange Nivo.

Cu prietenie,
Orange Helper

1 răspuns:
| AlexanderHamilton a răspuns:

Si eu am avut Nivo, din cate stiu e imposibil, chiar daca e pe vibratii.

Inca ceva pe langa subiect:
Mi se stricase telefonul(umflase bateria) si ramasesera fara stocuri sa imi dea alt tel. Aparent nu se mai fabrica genul acesta de telefon.