| stefannutu83 a întrebat:

BUNA! As vrea sa stiu, poti sa iti intrerupi un abonament de Orange delfin 7 si sa iti faci unul nou?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da poti dar trebuie sa platesti in avans toate perioada contractuala ramasa

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Da, poti denunta abonamentul tau Orange, daca perioada minima contractuala a expirat, insa cel mai bine este sa apelezi la un consultant Orange pentru a obtine toate informatiile necesare.
O zi buna,
Orange Helpers

| Latky a răspuns:

Si noul abonament va fi obligatoriu din ziua in care il faci pentru 2 ani