| AnDreEa2020 a întrebat:

Buna
Cam cat costa sa repar telefonul? Am S2 si nu se mai deschide

5 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Incearca sa-l conectezi la PC sa vezi daca functioneaza sau tine apasat pe butoanele: Power + Home + Volume Up pana vezi ca da un semn ca se deschide, daca va da.

| AnDreEa2020 explică (pentru miTzuliK93):

Am apasat butoanele.mi-a aparut ceva si imi spune ca se descarca ceva.da stau de vreo 10 minute si tot nu s-a descarcat nimic

| ChristinaGM a răspuns:

Asa am patit si eu cu un Allview, dupa 3 zile nu se mai aprindea, dar am garantie si l-am trimis inapoi sa-l repare si nu stiu de ce dar dupa 2 saptamani m-au sunat si mi-au spus ca imi dau alt telefon...asta imi da de banuit, poate nu se poate repara laughing Mie mi-au spus ca are ceva la display

| paul9923 a răspuns:

Du-te la cel mai apropriat GSM, si iti vor zice ei, sper ca nu iti este lene. Poate fi ecranul, displayul, depinde ce ai facut cu el. Poate ca l-ai scapat in apa.

| AnDreEa2020 explică (pentru paul9923):

Nu l-am scapat.i-am scos bateria si pe urma nu se mai deschidea