| AlupeiLarisaAndreeaDF a întrebat:

Ce inseamna specificatie "flash" a unui telefon? Eu credeam ca pot sa fac poze cu "blit". Mi-am achizitionat decurand telefonul Orange Dive 30, care are aceasta specificatie si nu pot face astfel de poze sau sa folosesc o lanterna, de exemplu.Am intrebat un consultant Orange si nu mi s-a spus ca pot face acest lucru. Nu inteleg. Imi pare rau ca mi-am achizitionat acest telefon.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut AlupeiLarisaAndreeaDF,

Orange Dive 30 are flash doar in partea frontala pentru a putea realiza poze cu camera din fata.

Cu prietenie,
Orange Helper

| ReviewLand a răspuns:

Flash, este memoria interna a telefonului.