| Andreea1617 a întrebat:

Ce parere aveati de Samsung Galaxy S >Duos?: Merita cumparat sau nu?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Se "merită" cumpărat, îl poţi cumpăra cu încredere deoarece este performant pentru cei 1300 lei.

Pentru detalii şi specificaţiile tehnice vezi linkul :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-S-Duos-White.html

| COOLboY a răspuns:

Merita cumparat, daca nu vrei un telefon dual-sim ti-as recomanda Samsung Galaxy S Advance, are procesor grafic ca si Galaxy S2/S3. Daca vrei neaparat dual-sim, atunci da, merita cumparat.