| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul LG G2. Este bun? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Buna,este destul de bun, camera de 13 mp face poze super, bateria tine destul de mult, te tine in jur de 80 de ore daca vorbesti, dai mesaje si asculti muzica(bine, asta mai regulat)..ecranul este HD IPS plus LCD, deci foarte bun, functie 4G(un pic cam nefolositoare prin unele parti), android 4.2.2 upgradabil la 4.4.2,procesor de 2, 16 Ghz, daca esti pasionat/a de jocuri nu vei avea probleme in rularea lor!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest telefon este unul performant şi la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php

Vezi diverse magazine & preţuri la linkul :
http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-lg-g2-d802-65950562

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
LG G2 e un telefon foarte bun cu un aspect placut si care chiar isi merita bani. Ti-l recomand sa il cumperi merita achizitionat mai mult de cat S4 sau orice alt telefon intre 1200-1800 de lei...un telefon deosebit!
Bafta!winking

| dantul a răspuns:

Este bun. Dar e cam mare, prea mare... Ti-as recomda G2 mini ca e mult mai confortabil.